شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری

 

شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری با بهره گیری از مهندسان دارای تجارب فراوان و دانش روز،  با ارایه راه حل های  نوآورانه  مبتنی بر آخرین پیشرفت های صنعتی جهان، همواره در تلاش برای ارزش آفرینی برای  مشتریان خود  می باشد.

 

کارشناسان ما در حوزه های صنعتی گوناگون به طور همزمان، علاوه بر تسلط بر دانش و آخرین تکنولوژهای روز، شناخت کاملی از سازندگان  تجهیزات مختلف در حوزه های صنتعتی گوناگون دارند که به همین جهت این شرکت همواره قادر به ارایه پیشنهادات فنی ، مهندسی وتامین تجهیزات مورد نیاز کارفرمایان محترم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

 

رویکرد

نگاه ما در این راستا علاوه بر توجه به وندور لیست های شرکت های بزرگ داخلی و خارجی ، بر تامین کنندگان بین المللی که توانایی برآورده کردن خواسته های کیفی مشتریان محترم را داشته باشند متمرکز می باشد.

درجهت نیل به این اهداف  تیم های کاری  این شرکت، با درک دقیق مشخصات  هرخرید، یک بسته خرید فنی را آماده می نمایند و  براساس مشخصات، تامین کنندگان مناسب را از یک فهرست تأیید شده (AVL) یا سایر سازندگان توانمند و دارای محصولات در کلاس بین المللی شناسایی  و به کارفرمایان خود معرفی می نمایند.

بر این اساس، پیشنهادات فنی ازسازندگان درخواست و مورد تجزیه و تحلیل فنی (TBA) قرار می گیرد . پس از این تجزیه و تحلیل و ارزیابی پیشنهاد فنی، ما مشخصات خرید نهایی را تهیه می کنیم که مستندات مربوط به خرید به صورت (IFP) می باشد.

همچنین ، تیم های کاری شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری در طول مذاکرات و مسائل مربوط به سفارشات خرید،  همواره در مشتریان خود بوده و نقشه های فروشنده و  سایر مستندات کیفی، همواره از مراحل مختلف بررسی و تایید توسط تیم مهندسی تدارکات ما گذر می کنند.