حوزه های فعالیت

حوزه های فعالیت شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری

 

شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری با توجه به شناسایی نیاز های خاص صنایع ایران، جهت ارایه خدمات فنی مهندسی و تامین کالا برای صنایع مختلف از جمله نفت، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت خود را آغاز نمود. انگیزه اصلی موسسین شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری، تلاش برای رفع مشکلات و چالش های مختلف صنعتی ایران با نوآوری و ارایه راه حل های مبتکرانه بوده است.

در این راستا و با رویکرد حل مساله  و توسعه پایدار صنایع ایران، این شرکت باتشکیل تیم های مهندسی حرفه ای با حضور متخصصان باتجربه هر صنعت و با استفاده از توانمندیها و تجارب گسترده همکاران بین المللی خود به خصوص شرکت های TENEO   و HAVER & BOECKER  و با تمرکز بر نیازهای مشتریان خود در صنایع مختلف و با تعاملات دو سویه داخلی و خارجی،  اقدام به بررسی ریشه ای مشکلات و ارایه ی راه حل های جامع مهندسی بر اساس آخرین دستاوردها و تکنولوژی های روز دنیا می نماید.

در این راه استراتژی شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری حضور همه جانبه مهندسین و متخصصین داخلی کارآزموده اش در کنار مشتریان خود برای بررسی جامع فنی – اقتصادی، ساده سازی و شفاف سازی هر چه بیشتر چالش ها و مشکلات آنها، جهت ارایه کم هزینه ترین،  بهترین و با کیفیت ترین خدمات و راه حل های ممکن  می باشد.

لذا با توجه به ارتباطات قوی داخلی و خارجی شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری و به خصوص گستره محصولات  شرکت هایTENEO و هلدینگ صنعتی بزرگ بین المللی HAVER & BOECKER ، این شرکت قادر به ارایه خدمات فنی مهندسی و تامین کالا در صنایع مختلف زیر می باشد:

  1. صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
  2. صنایع حفاری
  3. صنایع آب و فاضلاب
  4. صنایع نیروگاهیصنایع معدنی
  5. صنعت ساختمان سازی ومعماری نوین و راه حل های نوین تبلیغات محیطی شهری
  6. صنایع غذایی
  7. صنایع دارویی
  8. صنایع شیمیایی
  9. صنایع خودرو