شرکت TENEO

TENEO connectors

شرکت TENEO از جمهوری چک، تولید کننده بیش از ۱۵۰۰ نوع از انواع کانکتورها یا مفصل ها، محافظ های کابل، سوئیچ ها و سایر قطعات خاص صنایع گوناگون می باشد.

این شرکت تاکنون در جهت توسعه و تولید انواع کانکتورها یا مفصل ها و اجزای آنها، محافظ کابل یا cable harness و سوئیچ ها با خواص مکانیکی و قابلیت اطمینان بالا خدمات با ارزشی را به مشتریان خود ارائه کرده است. این محصولات در کاربردهای با شرایط عملیاتی و آب و هوایی دشوار مانند معادن، حمل و نقل و صنایع نظامی و هوا فضا قابلیت استفاده دارند.

شرکت TENEO امکان تولید و تامین سیستم های اتصال، قطعات خاص مربوط به تجهیزات کاربردهای الکترو-تکنیکال و سایر قطعات تولید شده به روش ماشینکاری دقیق را دارد.

شرکت TENEO توانایی تولید قطعات با مشخصات فنی خاص را به منظور کاربردهای ویژه دارد. امکان تولید این قطعات در تعداد محدود و یا به صورت سری فراهم است. شرکت TENEO در مرحله بهینه سازی و تست قطعات تولید شده مشتریان خود را همراهی می کند.

 

شرکت TENEO قادر به طراحی و ساخت و تامین سیستم های اتصال، قطعات خاص برای استفاده در سیستم های الکتریکی و حتی اجزای ماشینکاری شده می باشد.

شرکت مهندسی و تامین صنعتی کسری به عنوان تنها نماینده TENEO در منطقه، با همکاری مهندسان و مدیران این شرکت قادر به طراحی و تولید کانکتورهای سفارشی براساس نیاز خاص مشتری می باشد.

کانکتورهای شرکت TENEO در صنایع متنوعی قابلیت استفاده دارند:

  • صنایع هوا فضا
  • صنعت حمل و نقل ریلی
  • صنایع نظامی
  • صنایع معدنی
  • ساخت ماشین آلات

 

 

شرکت TENEO با مشتریانی از سراسر جهان همکاری می کند

 

به طوری که هم اکنون بزرگترین مشتریان این شرکت کشورهای ایالات متحده آمریکا و همچنین ژاپن هستند. از میان مشتریان اروپایی این شرکت نیز می توان آلمان، فرانسه، دانمارک و اسلواکی را نام برد.

 

TENEO worldwide Market